Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HL2180)
adidas

adidas Game And Go

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.788 ДЕН
Моментална цена
3.788 ДЕН
Цена со попуст
3.030 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Game And Go се долен дел машки тренерки за тренинг. Дизајнирани за тренинг, но можете да ги носите и во слободното време бидејќи одморот е исто толку важен како и тренингот. Еластичниот појас со учкур можете да го прилагодите по ваш вкус. Страничните џебови се одлични за чување ситници, како и задниот џеб кој исто така придонесува за естетиката на облеката. adidas логото го комплетира целиот изглед на тренерките. Спецификација: Машки долен дел тренерки Еластичен појас Стандарден крој adidas лого Странични џебови Заден џеб Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Game And Go се долен дел машки тренерки за тренинг. Дизајнирани за тренинг, но можете да ги носите и во слободното време бидејќи одморот е исто толку важен како и тренингот. Еластичниот појас со учкур можете да го прилагодите по ваш вкус. Страничните џебови се одлични за чување ситници, како и задниот џеб кој исто така придонесува за естетиката на облеката. adidas логото го комплетира целиот изглед на тренерките.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Еластичен појас
 • Стандарден крој
 • adidas лого
 • Странични џебови
 • Заден џеб
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош