Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
Детски хеланки
Код на производ:
(CHA223G301-01)
CHAMPION

CHAMPION Roch Inspired

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ROCH INSPIRED се lifestyle хеланки за девојчиња. Исполнете ги деновите на вашите мали принцези со удобност и одличен стил. Тесниот крој им овозможува слободно да се движат за време на активните денови, а сите знаеме дека деновите на малечките се исполнети со игра и забава. Нема време за одмор, само за нови авантури. Пријатниот материјал и одличниот крој овозможуваат лесно комбинирање со кој било горен дел гардероба. Веселиот и колоритниот принт ќе им ги исполни деновите со ведар дух. Спецификација: Хеланки за девојчиња Тесен крој Состав: 95% памук, 5% еластин.
Подетално

Champion ROCH INSPIRED се lifestyle хеланки за девојчиња. Исполнете ги деновите на вашите мали принцези со удобност и одличен стил. Тесниот крој им овозможува слободно да се движат за време на активните денови, а сите знаеме дека деновите на малечките се исполнети со игра и забава. Нема време за одмор, само за нови авантури. Пријатниот материјал и одличниот крој овозможуваат лесно комбинирање со кој било горен дел гардероба. Веселиот и колоритниот принт ќе им ги исполни деновите со ведар дух.
Спецификација:

 • Хеланки за девојчиња
 • Тесен крој
 • Состав: 95% памук, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош