Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
Детска маица
Код на производ:
(CHA223B804-2Y)
CHAMPION

CHAMPION Roch Inspired

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ROCH INSPIRED е детска lifestyle маица наменета за момчиња. Сонце, природа, детски насмевки и оваа Champion маица, некои работи едноставно одат совршено кога се заедно. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој создава пријатност во контакт со вашата кожа. Маицата се одликува со кратки ракави и засилување околу вратот што го спречува влечењето на маицата и овозможува долготрајност. Интересната и весела палета на бои го зголемува бројот на комбинации на облека и зрачи со позитивна енергија. Champion графиката јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Облечете ја оваа детска маичка која лесно може да се комбинира со останатиот дел од гардеробата и тргнете во пресрет на нови авантури. Спецификација: Детска lifestyle маица за момчиња Краток ракав Засилена крагна Состав: 100% памук Champion графика.
Подетално

Champion ROCH INSPIRED е детска lifestyle маица наменета за момчиња. Сонце, природа, детски насмевки и оваа Champion маица, некои работи едноставно одат совршено кога се заедно. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој создава пријатност во контакт со вашата кожа. Маицата се одликува со кратки ракави и засилување околу вратот што го спречува влечењето на маицата и овозможува долготрајност. Интересната и весела палета на бои го зголемува бројот на комбинации на облека и зрачи со позитивна енергија. Champion графиката јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Облечете ја оваа детска маичка која лесно може да се комбинира со останатиот дел од гардеробата и тргнете во пресрет на нови авантури.
Спецификација:

 • Детска lifestyle маица за момчиња
 • Краток ракав
 • Засилена крагна
 • Состав: 100% памук
 • Champion графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош