Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
Машки дуксер
Код на производ:
(1357093-782)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Fleece

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Rival Fleece е машки дуксер со капуљача кој ви помага да се подготвите за тренинг и да бидете совршено опуштени после него. Изработен е од ултра лесна ткаенина со мека внатрешност, за да ви даде поголема топлина и удобност. Ткаенината ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно разладени цело време. Прозрачните панели се стратешки поставени за флексибилност и дополнителна апсорпција на влага.Спецификација: Машки дуксер - тренинг, lifestyle Лесен и прозрачен материјал од француски фротир Кенгурмџебови Ткаенина која брзо се суши Состав: памук, полиестер.
Подетално

Under Armour Rival Fleece е машки дуксер со капуљача кој ви помага да се подготвите за тренинг и да бидете совршено опуштени после него. Изработен е од ултра лесна ткаенина со мека внатрешност, за да ви даде поголема топлина и удобност. Ткаенината ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно разладени цело време. Прозрачните панели се стратешки поставени за флексибилност и дополнителна апсорпција на влага.
Спецификација:

 • Машки дуксер - тренинг, lifestyle
 • Лесен и прозрачен материјал од француски фротир
 • Кенгурмџебови
 • Ткаенина која брзо се суши
 • Состав: памук, полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош