Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
Женска маица
Код на производ:
(HD6285)
adidas

adidas Aeroready

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas AEROREADY е женска маица со кратки ракави создадена за продуктивност и интензивен тренинг. Маица која совршено одговара на вашиот менталитет и став. Има интересен крој со необични ракави кои се преклопуваат однадвор и на тој начин придонесуваат за вентилација и прозрачност додека уживате во удобноста. Покрај нејзиниот стилски и ефектен изглед, таа е исклучително функционална и удобна. Технологијата AEROREADY е одговорна за фактот дека дури и во најинтензивните ситуации ќе останете суви и свежи за новите предизвици кои претстојат. Спецификација: Женска маица Кратки ракави adidas лого Стандарден крој AEROREADY технологија Состав: 65% рециклиран полиестер, 35% вискоза.
Подетално

adidas AEROREADY е женска маица со кратки ракави создадена за продуктивност и интензивен тренинг. Маица која совршено одговара на вашиот менталитет и став. Има интересен крој со необични ракави кои се преклопуваат однадвор и на тој начин придонесуваат за вентилација и прозрачност додека уживате во удобноста. Покрај нејзиниот стилски и ефектен изглед, таа е исклучително функционална и удобна. Технологијата AEROREADY е одговорна за фактот дека дури и во најинтензивните ситуации ќе останете суви и свежи за новите предизвици кои претстојат.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Кратки ракави
 • adidas лого
 • Стандарден крој
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 65% рециклиран полиестер, 35% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош