Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Classic
CHAMPION Classic
CHAMPION Classic
CHAMPION Classic
CHAMPION Classic
CHAMPION Classic
CHAMPION Classic
CHAMPION Classic
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CHA223F108-01)
CHAMPION

CHAMPION Classic

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion CLASSICS се долен дел женски тренерки, за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и неприкосновен спортски стил. Направени се од мек француски фротир и обезбедуваат пријатна, совршена топлина, додека стандардниот крој нуди оптимална слобода на движење. Еластичниот појас обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Правите ногавици совршено се вклопуваат со вашите нови Champion патики. Овие женски тренерки се лесни за одржување и уште полесно се комбинираат со остатокот од вашата гардероба. Спецификација: Женски долен дел тренерки Прави ногавици Состав: 78% памук и 22% полиестер Еластичен појас.
Подетално

Champion CLASSICS се долен дел женски тренерки, за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и неприкосновен спортски стил. Направени се од мек француски фротир и обезбедуваат пријатна, совршена топлина, додека стандардниот крој нуди оптимална слобода на движење. Еластичниот појас обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Правите ногавици совршено се вклопуваат со вашите нови Champion патики. Овие женски тренерки се лесни за одржување и уште полесно се комбинираат со остатокот од вашата гардероба.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Прави ногавици
 • Состав: 78% памук и 22% полиестер
 • Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош