Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Amy
CHAMPION Amy
CHAMPION Amy
CHAMPION Amy
CHAMPION Amy
CHAMPION Amy
CHAMPION Amy
CHAMPION Amy
Женски елек
Код на производ:
(CHA223F504-01)
CHAMPION

CHAMPION Amy

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.283 ДЕН
Заштеда: 1.407 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 XS
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 XL
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion AMY lifestyle елекот совршено се вклопува и ве одржува стоплени за време на постудените денови. Неговиот лесен дизајн помага да се загреете на пониски температури. Неговиот издолжен крој обезбедува одлична покриеност. Направен е од најлон и совршено ја зачувува топлината на вашето тело и го спречува навлегувањето на студениот воздух. Лесно се комбинира со остатокот од вашата гардероба, па вашиот спортски елегантен стил нема да биде доведен во прашање. Со патентот лесно ќе можете да ја прилагодите отвореноста. Не дозволувајте студеното време да ви ги промени плановите и секојдневните активности, облечете го овој Champion елек и тргнете во нови авантури со стил. Спецификација: Женски спортски lifestyle елек Патент Состав: 100% најлон.
Подетално

Champion AMY lifestyle елекот совршено се вклопува и ве одржува стоплени за време на постудените денови. Неговиот лесен дизајн помага да се загреете на пониски температури. Неговиот издолжен крој обезбедува одлична покриеност. Направен е од најлон и совршено ја зачувува топлината на вашето тело и го спречува навлегувањето на студениот воздух. Лесно се комбинира со остатокот од вашата гардероба, па вашиот спортски елегантен стил нема да биде доведен во прашање. Со патентот лесно ќе можете да ја прилагодите отвореноста. Не дозволувајте студеното време да ви ги промени плановите и секојдневните активности, облечете го овој Champion елек и тргнете во нови авантури со стил.
Спецификација:

 • Женски спортски lifestyle елек
 • Патент
 • Состав: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Елек
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34 XS
  36 S
  38 M
  40 L
  42 XL
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Елек CHA213F514-62
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  3.073 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.390 ДЕН
  Помош