Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Modern Basic
CHAMPION Modern Basic
CHAMPION Modern Basic
CHAMPION Modern Basic
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CHA223B100-21)
CHAMPION

CHAMPION Modern Basic

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4ф.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion MODERN BASIC се долен дел детски тренерки за момчиња, инспирирани од спортскиот стил на облекување. Овој модел се одликува со класичен крој кој ќе го придружува вашиот ден од почеток до крај и ќе го исполни со пријатност и задоволство. Направени се со големо учество на памук, кој во контакт со вашата кожа ја носи удобноста која ја заслужувате. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овие долен дел тренерки. Манжетните на ногавиците ги спречуваат несаканите поместувања и навлегувањето на студениот воздух, а во исто време ги ставаат вашите нови Champion патики во прв план. Облечете го овој долен дел тренерки и започнете го новиот ден со нови авантури. Спецификација: Долен дел тренерки за момчиња Состав: 78% памук и 22% полиестер Еластичен појас Еластични делови на ногавиците.
Подетално

Champion MODERN BASIC се долен дел детски тренерки за момчиња, инспирирани од спортскиот стил на облекување. Овој модел се одликува со класичен крој кој ќе го придружува вашиот ден од почеток до крај и ќе го исполни со пријатност и задоволство. Направени се со големо учество на памук, кој во контакт со вашата кожа ја носи удобноста која ја заслужувате. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овие долен дел тренерки. Манжетните на ногавиците ги спречуваат несаканите поместувања и навлегувањето на студениот воздух, а во исто време ги ставаат вашите нови Champion патики во прв план. Облечете го овој долен дел тренерки и започнете го новиот ден со нови авантури.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за момчиња
 • Состав: 78% памук и 22% полиестер
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4ф.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош