Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Knockout
UNDER ARMOUR Knockout
UNDER ARMOUR Knockout
UNDER ARMOUR Knockout
Код на производ:
(1351596-782)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Knockout

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Knockout е женска маица за тренинг која ќе ви ја обезбеди потребната поддршка додека вежбате. Дизајнирана е да одговори на барањата на современите спортисти кога станува збор за удобност и врвни технологии. Направена е од мек и прозрачен материјал кој ја отстранува потта и брзо се суши, така што останувате суви и кога интензитетот на тренингот е на својот максимум. Материјалот се растегнува во сите четири насоки, што придонесува за леснотија при секое движење, без чувство на ограничување и затегнување. Технологијата против непријатни миризби го спречува развојот на микробите и ви помага да останете безгрижни и фокусирани на вашите цели. Маицата има Т израз на задната страна која е комплетирана со брендирање и продолжен раб за подобра покриеност.Спецификација: Женска маица за тренинг Стандарден крој без ракави Т-израз на грбот Материјал кој ја отстранува потта и брзо се суши Технологија против непријатни миризби и формирање на микроби Состав: 90% полиестер, 10% еластин.
Подетално

Under Armour Knockout е женска маица за тренинг која ќе ви ја обезбеди потребната поддршка додека вежбате. Дизајнирана е да одговори на барањата на современите спортисти кога станува збор за удобност и врвни технологии. Направена е од мек и прозрачен материјал кој ја отстранува потта и брзо се суши, така што останувате суви и кога интензитетот на тренингот е на својот максимум. Материјалот се растегнува во сите четири насоки, што придонесува за леснотија при секое движење, без чувство на ограничување и затегнување. Технологијата против непријатни миризби го спречува развојот на микробите и ви помага да останете безгрижни и фокусирани на вашите цели. Маицата има Т израз на задната страна која е комплетирана со брендирање и продолжен раб за подобра покриеност.
Спецификација:

 • Женска маица за тренинг
 • Стандарден крој без ракави
 • Т-израз на грбот
 • Материјал кој ја отстранува потта и брзо се суши
 • Технологија против непријатни миризби и формирање на микроби
 • Состав: 90% полиестер, 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица без ракави
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош