Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DN3125-010)
NIKE

NIKE Liverpool FC

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Liverpool FC е машка тренерка со карактеристики на клубот со кој луѓето од светот на фудбалот се многу горди. Комбинација на удобност и топлина, заедно со истакнување на гордоста на вашиот омилен клуб. Страничните џебови со патент ќе ги чуваат сите ваши предмети безбедни. Можете да го гледате спортот што се гледа низ целиот свет во одлична опрема и да се чувствувате како да сте дел од најдобриот фудбалски тим. Спецификација: Машка тренерка Странични џебови Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Liverpool FC е машка тренерка со карактеристики на клубот со кој луѓето од светот на фудбалот се многу горди. Комбинација на удобност и топлина, заедно со истакнување на гордоста на вашиот омилен клуб. Страничните џебови со патент ќе ги чуваат сите ваши предмети безбедни. Можете да го гледате спортот што се гледа низ целиот свет во одлична опрема и да се чувствувате како да сте дел од најдобриот фудбалски тим.
Спецификација:

 • Машка тренерка
 • Странични џебови
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош