Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Liverpool FC Away
NIKE Liverpool FC Away
NIKE Liverpool FC Away
NIKE Liverpool FC Away
NIKE Liverpool FC Away
NIKE Liverpool FC Away
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DR7870-010)
NIKE

NIKE Liverpool FC Away

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.791 ДЕН
Заштеда: 199 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Liverpool FC Away е машка маица за фудбал. Гордо покажете ја вашата лојалност кон тимот надвор од трибините во овој дрес. Неговата мека ткаенина и удобниот крој го прават совршен за секој ден, а графиката му оддава почит на вашиот омилен тим. Спецификација: Машка маица Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство Машинско перење Материјал: 50-100% памук/0 - 50% полиестер.
Подетално

Nike Liverpool FC Away е машка маица за фудбал. Гордо покажете ја вашата лојалност кон тимот надвор од трибините во овој дрес. Неговата мека ткаенина и удобниот крој го прават совршен за секој ден, а графиката му оддава почит на вашиот омилен тим.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство
 • Машинско перење
 • Материјал: 50-100% памук/0 - 50% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош