Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION C-Block
CHAMPION C-Block
CHAMPION C-Block
CHAMPION C-Block
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CHA223B101-3A)
CHAMPION

CHAMPION C-Block

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4ф.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion C-BLOCK се долен дел детски тренерки за момчиња, инспирирани од спортскиот стил на облекување. Овој модел се одликува со класичен крој, кој ќе го придружува секој ден на вашето дете од почеток до крај и ќе го исполни со пријатност и удобност. Направени во класичен дизајн со големо учество на памук, кој во контакт со кожата носи удобност и комфор. Има големи карго џебови во кои може да се сместат буквално сите мали предмети, дури и некои помали играчки. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овој долен дел тренерки. Манжетните на ногавиците ги спречуваат несаканите поместувања и навлегувањето на студениот воздух, а воедно ги доведуваат во прв план нивните нови Champion патики. Спецификација: Долен дел тренерки за момчиња Состав: 73% памук, 21% полиестер и 6% вискоза Еластичен појас Карго џебови Еласатични делови на ногавиците.
Подетално

Champion C-BLOCK се долен дел детски тренерки за момчиња, инспирирани од спортскиот стил на облекување. Овој модел се одликува со класичен крој, кој ќе го придружува секој ден на вашето дете од почеток до крај и ќе го исполни со пријатност и удобност. Направени во класичен дизајн со големо учество на памук, кој во контакт со кожата носи удобност и комфор. Има големи карго џебови во кои може да се сместат буквално сите мали предмети, дури и некои помали играчки. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овој долен дел тренерки. Манжетните на ногавиците ги спречуваат несаканите поместувања и навлегувањето на студениот воздух, а воедно ги доведуваат во прв план нивните нови Champion патики.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за момчиња
 • Состав: 73% памук, 21% полиестер и 6% вискоза
 • Еластичен појас
 • Карго џебови
 • Еласатични делови на ногавиците

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4ф.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош