Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
Машки дуксер
Код на производ:
(CHA201M600-01)
CHAMPION

CHAMPION Basic

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BASIC е удобен машки lifestyle дуксер, дизајниран за целодневна удобност. Додадете малку динамика во вашето секојдневие и излезете од стереотипите на секојдневието со овој модерен дуксер. Врвната изработка и висококвалитетните материјали во контакт со вашата кожа овозможуваат пријатност и удобност, кои се гаранција за целодневно уживање. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Удобната и пространа капуљача лесно се персонализира. Во предните џебови можете да ги складирате вашите ситници, а доколку е потребно, можете и да ги загреете рацете во нив. Облечете го овој удобен дуксер и прошетајте по градските улици опуштено и самоуверено. Спецификација: Машки дуксер - lifestyle Еластични манжетни Патент Предни џебови Капуљача.
Подетално

Champion BASIC е удобен машки lifestyle дуксер, дизајниран за целодневна удобност. Додадете малку динамика во вашето секојдневие и излезете од стереотипите на секојдневието со овој модерен дуксер. Врвната изработка и висококвалитетните материјали во контакт со вашата кожа овозможуваат пријатност и удобност, кои се гаранција за целодневно уживање. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Удобната и пространа капуљача лесно се персонализира. Во предните џебови можете да ги складирате вашите ситници, а доколку е потребно, можете и да ги загреете рацете во нив. Облечете го овој удобен дуксер и прошетајте по градските улици опуштено и самоуверено.
Спецификација:

 • Машки дуксер - lifestyle
 • Еластични манжетни
 • Патент
 • Предни џебови
 • Капуљача

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош