Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Challenger
UNDER ARMOUR Challenger
UNDER ARMOUR Challenger
UNDER ARMOUR Challenger
UNDER ARMOUR Challenger
UNDER ARMOUR Challenger
UNDER ARMOUR Challenger
UNDER ARMOUR Challenger
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1365417-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Challenger

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Challenger машките долен дел тренерки за фудбал се дел од колекцијата создадена за да ви обезбеди леснотија и брзина на теренот. Во својата трета сезона, опремата станува се подобра. Направени се од ткаенина која е цврста, лесна и брзо се суши. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува удобно вклопување. Џебовите со патент ги чуваат вашите основни работи безбедни додека останувате фокусирани на играта.Спецификација: Машки долен дел тренерки Еластичен прилагодлив појас Еластични делови на ногавиците Патент во долниот дел на ногавиците Џебови со патент Материјал: 90% полиестер, 10% еластин.
Подетално

Under Armour Challenger машките долен дел тренерки за фудбал се дел од колекцијата создадена за да ви обезбеди леснотија и брзина на теренот. Во својата трета сезона, опремата станува се подобра. Направени се од ткаенина која е цврста, лесна и брзо се суши. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува удобно вклопување. Џебовите со патент ги чуваат вашите основни работи безбедни додека останувате фокусирани на играта.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Патент во долниот дел на ногавиците
 • Џебови со патент
 • Материјал: 90% полиестер, 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош