Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
Детски дуксер
Код на производ:
(CHA223B608-2Y)
CHAMPION

CHAMPION Roch Inspired

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ROCH INSPIRED е детски дуксер со капуљача за момчиња, совршен за секоја пригода и може да се комбинира со многу комбинации. Направен е од голем процент на мек, француски фротир, внесува пријатен допир на кожата и пријатно ве загрева во студените есенски денови. Капуљачата е пространа и топла и лесно се персонализира. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Champion ROCH INSPIRED дуксерот ќе ги придружува сите ваши секојдневни активности, од одење на училиште до играње во маало и ќе ви ја обезбеди удобноста која ја заслужувате. Спецификација: Детски дуксер со капуљача за момчиња Прилагодлива капуљача Манжетни на ракавите Состав: 78% памук и 22% полиестер.
Подетално

Champion ROCH INSPIRED е детски дуксер со капуљача за момчиња, совршен за секоја пригода и може да се комбинира со многу комбинации. Направен е од голем процент на мек, француски фротир, внесува пријатен допир на кожата и пријатно ве загрева во студените есенски денови. Капуљачата е пространа и топла и лесно се персонализира. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Champion ROCH INSPIRED дуксерот ќе ги придружува сите ваши секојдневни активности, од одење на училиште до играње во маало и ќе ви ја обезбеди удобноста која ја заслужувате.
Спецификација:

 • Детски дуксер со капуљача за момчиња
 • Прилагодлива капуљача
 • Манжетни на ракавите
 • Состав: 78% памук и 22% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош