Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
adidas Game And Go
Машки дуксер
Код на производ:
(HL2184)
adidas

adidas Game And Go

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Цена со попуст
3.510 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Game And Go е машки lifestyle дуксер кој одлично се вклопува со секоја авантура што ја носи новиот ден. Капуљачата со прилагодлив учкур додава лежерн стил. Кенгур џебот зрачи со опуштен стил и помага да се складираат потребните ситници без кои не одите никаде. adidas логото во горниот десен агол на дуксерот ќе им даде до знаење на сите дека сте дел од семејството на adidas. Спецификација: Машки дуксер Патент Кенгур џебови Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Game And Go е машки lifestyle дуксер кој одлично се вклопува со секоја авантура што ја носи новиот ден. Капуљачата со прилагодлив учкур додава лежерн стил. Кенгур џебот зрачи со опуштен стил и помага да се складираат потребните ситници без кои не одите никаде. adidas логото во горниот десен агол на дуксерот ќе им даде до знаење на сите дека сте дел од семејството на adidas.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Патент
 • Кенгур џебови
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош