Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
Машки дуксер
Код на производ:
(HK4594)
adidas

adidas Studio Lounge

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.288 ДЕН
Моментална цена
5.288 ДЕН
Моментална цена
5.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Studio Lounge е машки, спортски дуксер со крагна. Затворањето со патент ќе го олесни облекувањето на ова парче и ќе бидете подготвени за само неколку секунди. Страничните џебови овозможуваат лесно и безбедно складирање на вашите основни работи, а adidas логото во горниот лев агол го истакнува вашиот омилен бренд. Еластичните манжетни придонесуваат за удобност и задоволство кога го носите овој дуксер. Спецификација: Машки дуксер Џебови Патент adidas лого Состав: 70% органски памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Studio Lounge е машки, спортски дуксер со крагна. Затворањето со патент ќе го олесни облекувањето на ова парче и ќе бидете подготвени за само неколку секунди. Страничните џебови овозможуваат лесно и безбедно складирање на вашите основни работи, а adidas логото во горниот лев агол го истакнува вашиот омилен бренд. Еластичните манжетни придонесуваат за удобност и задоволство кога го носите овој дуксер.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Џебови
 • Патент
 • adidas лого
 • Состав: 70% органски памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош