Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женска маица
Код на производ:
(DV0333-693)
NIKE

NIKE Sportswear

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е женска маица без ракави, идеална за танцување и спортски активности. Изработена е од еластичен и удобен материјал и можете да ја носите секој ден без разлика дали танцувате, вежбате или само пешачите во текот на жешките, летни денови. Маицата е без ракави , има пократка должина и изработена е од голем процент на памук. Лесната ткаенина ја отстранува потта од вашата кожа, помагајќи ви да останете суви. Свежи и фокусирани. Облечете ја оваа функционална Nike маица со регуларен крој, чија должина ви овозможува да ја комбинирајте со кое било парче со висок струк од вашиот гардеробер.Спецификација: Женска маица без ракави Состав: 61% памук, 33% полиестер и 6% спандекс Стандарден крој Должина до стомакот Nike лого.
Подетално

Nike Sportswear е женска маица без ракави, идеална за танцување и спортски активности. Изработена е од еластичен и удобен материјал и можете да ја носите секој ден без разлика дали танцувате, вежбате или само пешачите во текот на жешките, летни денови. Маицата е без ракави , има пократка должина и изработена е од голем процент на памук. Лесната ткаенина ја отстранува потта од вашата кожа, помагајќи ви да останете суви. Свежи и фокусирани. Облечете ја оваа функционална Nike маица со регуларен крој, чија должина ви овозможува да ја комбинирајте со кое било парче со висок струк од вашиот гардеробер.
Спецификација:

 • Женска маица без ракави
 • Состав: 61% памук, 33% полиестер и 6% спандекс
 • Стандарден крој
 • Должина до стомакот
 • Nike лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош