Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jumpan Flight Throw
NIKE Jumpan Flight Throw
NIKE Jumpan Flight Throw
NIKE Jumpan Flight Throw
NIKE Jumpan Flight Throw
NIKE Jumpan Flight Throw
NIKE Jumpan Flight Throw
NIKE Jumpan Flight Throw
Детска маица
Код на производ:
(95B723-001)
NIKE

NIKE Jumpan Flight Throw

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Збогатете го вашиот гардеробер со Nike Jordan JUMPMAN FLIGHT THROW детската кошаркарска маичка за тинејџери. Класичниот стил на оваа маичка е подигнат на повисоко ниво со стилски Jordan принт и лого на градите. Меката памучна ткаенина обезбедува целосна удобност при целодневно носење, додека еластичната арматура на крагната го спречува растегнувањето на маицата и обезбедува долготрајност. За вистинските фанови на брендот Jordan.Спецификација: Кратки ракави Тркалезна крагна со еластична арматура Jordan графика и лого Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Збогатете го вашиот гардеробер со Nike Jordan JUMPMAN FLIGHT THROW детската кошаркарска маичка за тинејџери. Класичниот стил на оваа маичка е подигнат на повисоко ниво со стилски Jordan принт и лого на градите. Меката памучна ткаенина обезбедува целосна удобност при целодневно носење, додека еластичната арматура на крагната го спречува растегнувањето на маицата и обезбедува долготрајност. За вистинските фанови на брендот Jordan.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна крагна со еластична арматура
 • Jordan графика и лого
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош