Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Marimekko
adidas Marimekko
adidas Marimekko
adidas Marimekko
adidas Marimekko
adidas Marimekko
adidas Marimekko
adidas Marimekko
adidas Marimekko
adidas Marimekko
Детски хеланки
Код на производ:
(HM4453)
adidas

adidas Marimekko

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas x Marimekko се спортски хеланки за девојчиња. Изработени се од амучен материјал, што ги прави неверојатно пријатни во контакт со кожата. Високиот струк ќе се погрижи нивните денови да бидат исполнети со игра и да бидат опуштени. Ефектниот дизајн ќе ги издвои од толпата. Нивната детска игра нека биде обоена со најшарени бои. Спецификација: Хеланки за девојчиња Долги ногавици Висок струк adidas x Marimekko лого Состав: 90% памук, 10% еластин.
Подетално

adidas x Marimekko се спортски хеланки за девојчиња. Изработени се од амучен материјал, што ги прави неверојатно пријатни во контакт со кожата. Високиот струк ќе се погрижи нивните денови да бидат исполнети со игра и да бидат опуштени. Ефектниот дизајн ќе ги издвои од толпата. Нивната детска игра нека биде обоена со најшарени бои.
Спецификација:

 • Хеланки за девојчиња
 • Долги ногавици
 • Висок струк
 • adidas x Marimekko лого
 • Состав: 90% памук, 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м -
  68 3-6м -
  74 6-9м -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош