Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Женски дуксер
Код на производ:
(HJ9459)
adidas

adidas Essentials

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essential е женски lifestyle дуксер. Кога ќе замислите удобност, ќе го замислите и овој дуксер. Ќе ве освои на прв поглед, а веќе по првото носење ќе имате многу повисоки стандарди кога удобноста е во прашање. Предимензионираниот модел е идеален избор за опуштени денови, а adidas дизајнот ќе направи ова парче облека совршено да се вклопи во вашето секојдневие, без разлика на вашите обврски. Манжетните на ракавите се заслужни за чист изглед, додека кенгур џебот придонесува за опуштен изглед и стил. Капуљачата со учкур ќе се прилагоди на вас и вашите желби и потреби. Малку подолгите спуштени раменици носат одличен уличен стил, а adidas логото на централниот дел на дуксерот ве истакнува каде ѝ да се појавите. Дизајнот ќе ве купи веднаш штом ќе го воочите. Спецификација: Женски дуксер adidas лого Еластични делови на ракавите Кенгур џеб Состав: 100% памук.
Подетално

adidas Essential е женски lifestyle дуксер. Кога ќе замислите удобност, ќе го замислите и овој дуксер. Ќе ве освои на прв поглед, а веќе по првото носење ќе имате многу повисоки стандарди кога удобноста е во прашање. Предимензионираниот модел е идеален избор за опуштени денови, а adidas дизајнот ќе направи ова парче облека совршено да се вклопи во вашето секојдневие, без разлика на вашите обврски. Манжетните на ракавите се заслужни за чист изглед, додека кенгур џебот придонесува за опуштен изглед и стил. Капуљачата со учкур ќе се прилагоди на вас и вашите желби и потреби. Малку подолгите спуштени раменици носат одличен уличен стил, а adidas логото на централниот дел на дуксерот ве истакнува каде ѝ да се појавите. Дизајнот ќе ве купи веднаш штом ќе го воочите.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • adidas лого
 • Еластични делови на ракавите
 • Кенгур џеб
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош