Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas HIIT 45
adidas HIIT 45
adidas HIIT 45
adidas HIIT 45
adidas HIIT 45
adidas HIIT 45
adidas HIIT 45
adidas HIIT 45
adidas HIIT 45
adidas HIIT 45
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(HD3929)
adidas

adidas HIIT 45

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas HIIT 45 е женска маица со долги ракави наменета за тренинг. Ако некои луѓе беа скептични околу тоа дали сте навистина подготвени за тренинг, сега ќе ви веруваат. Облечете ја оваа маица кога се загревате или кога ви треба дополнителен слој облека и бидете продуктивни како никогаш досега. Технологијата за апсорбирање на пот и мрежестите панели придонесуваат за вентилација и оптимален проток на воздух, дури и кога е најжешко. Покрај функционалноста, овој модел е одличен моден детал и додаток на вашите спортски комбинации. Спецификација: Женска маица Долги ракави AEROREADY технологија Состав: 79% полиестер, 21% еластин.
Подетално

adidas HIIT 45 е женска маица со долги ракави наменета за тренинг. Ако некои луѓе беа скептични околу тоа дали сте навистина подготвени за тренинг, сега ќе ви веруваат. Облечете ја оваа маица кога се загревате или кога ви треба дополнителен слој облека и бидете продуктивни како никогаш досега. Технологијата за апсорбирање на пот и мрежестите панели придонесуваат за вентилација и оптимален проток на воздух, дури и кога е најжешко. Покрај функционалноста, овој модел е одличен моден детал и додаток на вашите спортски комбинации.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Долги ракави
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 79% полиестер, 21% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош