Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Код на производ:
(HK0382)
adidas

adidas Essentials

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essential се машки lifestyle шорцеви. Еластичниот појас со учкур, покрај тоа што на совршен начин ја истакнува вашата фигура, овозможува удобност и можност за прилагодување на најдобар можен начин. Страничните џебови со патент, покрај функционалноста, зрачат со лежерен стил. adidas уште еднаш покажа дека не мора да го жртвувате добриот стил за удобност, бидејќи опуштеноста што ќе ја почувствувате штом ги облечете овие шорцеви не може да се опише со зборови. Не мора ни да ви го претставиме дизајнот, се е јасно. И овој пат нема грешка со изборот на ова adidas парче облека. Спецификација: Машки шорцеви Стандарден крој Странични џебови Еластичен појас со учкур Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Essential се машки lifestyle шорцеви. Еластичниот појас со учкур, покрај тоа што на совршен начин ја истакнува вашата фигура, овозможува удобност и можност за прилагодување на најдобар можен начин. Страничните џебови со патент, покрај функционалноста, зрачат со лежерен стил. adidas уште еднаш покажа дека не мора да го жртвувате добриот стил за удобност, бидејќи опуштеноста што ќе ја почувствувате штом ги облечете овие шорцеви не може да се опише со зборови. Не мора ни да ви го претставиме дизајнот, се е јасно. И овој пат нема грешка со изборот на ова adidas парче облека.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Стандарден крој
 • Странични џебови
 • Еластичен појас со учкур
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош