Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run icon
adidas Run icon
adidas Run icon
adidas Run icon
adidas Run icon
adidas Run icon
adidas Run icon
adidas Run icon
adidas Run icon
adidas Run icon
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HE2470)
adidas

adidas Run icon

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Во склоп на EcoVision проектот, за Вас издвојуваме eco-friendly модели кои допринесуваат за заштита и зачувување на животната средина.

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Run Icon е машка тренерка за трчање која ќе ве поддржи во вашата одлука да бидете физички активни. Уживајте во свежиот воздух и бидете максимално фокусирани на вашите мисли и крајна цел. Комплетирајте ја вашата колекција спортска опрема со оваа тренерка на adidas која совршено ќе се вклопи во вашето секојдневие и рутина. Страничните џебови со затворачи со патент ќе ги обезбедат сите ваши основни работи за одлични перформанси. Абсорбента технологија AEROREADY ќе се погрижи да останете суви од почетокот до крајот на тренингот. Рефлектирачките детали на 3-Stripes ќе светат и ќе ја подобрат видливоста во сите услови. Спецификација: Машки тренерки Еластичен појас со учкур Странични џебови Стандарден крој Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Run Icon е машка тренерка за трчање која ќе ве поддржи во вашата одлука да бидете физички активни. Уживајте во свежиот воздух и бидете максимално фокусирани на вашите мисли и крајна цел. Комплетирајте ја вашата колекција спортска опрема со оваа тренерка на adidas која совршено ќе се вклопи во вашето секојдневие и рутина. Страничните џебови со затворачи со патент ќе ги обезбедат сите ваши основни работи за одлични перформанси. Абсорбента технологија AEROREADY ќе се погрижи да останете суви од почетокот до крајот на тренингот. Рефлектирачките детали на 3-Stripes ќе светат и ќе ја подобрат видливоста во сите услови.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Еластичен појас со учкур
 • Странични џебови
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош