Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DX2027-010)
NIKE

NIKE Sportswear Repeat

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Repeat машките долен дел тренерки се вид на основна гардероба што, исто како што сугерира името, ќе сакате да ја носите повторно и повторно. Без разлика дали одите во продавница или сте подготвени за поплалднево релаксирање, овие тренерки ќе ве одржуваат удобни без разлика каде ќе ве одведе денот. Плетената ткаенина е мека и удобна. Заострените ногавици и еластичните манжетни овозможуваат да ги истакнете вашите нови Nike патики. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува совршено вклопување. Страничните џебови се идеални за складирање на мали предмети како што е вашиот телефон, клучеви или паричник.Спецификација: Стандарден крој Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Заострени ногавици Еластични манжетни Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Repeat машките долен дел тренерки се вид на основна гардероба што, исто како што сугерира името, ќе сакате да ја носите повторно и повторно. Без разлика дали одите во продавница или сте подготвени за поплалднево релаксирање, овие тренерки ќе ве одржуваат удобни без разлика каде ќе ве одведе денот. Плетената ткаенина е мека и удобна. Заострените ногавици и еластичните манжетни овозможуваат да ги истакнете вашите нови Nike патики. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува совршено вклопување. Страничните џебови се идеални за складирање на мали предмети како што е вашиот телефон, клучеви или паричник.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Заострени ногавици
 • Еластични манжетни
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош