Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Manchester United
adidas Manchester United
adidas Manchester United
adidas Manchester United
adidas Manchester United
adidas Manchester United
adidas Manchester United
adidas Manchester United
Машки дуксер
Код на производ:
(HE6671)
adidas

adidas Manchester United

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.788 ДЕН
Моментална цена
4.788 ДЕН
Моментална цена
4.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Manchester United е машки дуксер наменет за сите фанови на клубот Манчестер Јунајтед. Дуксерот со целосен патент ќе ве направи подготвени за акција за само неколку секунди. Високата крагна со 3 пруги долж ракавите зрачи со софистициран, спортски стил на кој нема да можете да му одолеете. Чувството на овој дуксер е подеднакво добро како и самиот изглед. Имате на располагање странични џебови кои ќе ви помогнат да ги складирате сите ваши ситници и да бидете максимално фокусирани на играта и навивањето. Спецификација: Машки дуксер Странични џебови Затворање со патент Манчестер Јунајтед грб Исправена крагна Еластични делови на ракавите Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Manchester United е машки дуксер наменет за сите фанови на клубот Манчестер Јунајтед. Дуксерот со целосен патент ќе ве направи подготвени за акција за само неколку секунди. Високата крагна со 3 пруги долж ракавите зрачи со софистициран, спортски стил на кој нема да можете да му одолеете. Чувството на овој дуксер е подеднакво добро како и самиот изглед. Имате на располагање странични џебови кои ќе ви помогнат да ги складирате сите ваши ситници и да бидете максимално фокусирани на играта и навивањето.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Странични џебови
 • Затворање со патент
 • Манчестер Јунајтед грб
 • Исправена крагна
 • Еластични делови на ракавите
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош