Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KANDER Rain Jacker
KANDER Rain Jacker
KANDER Rain Jacker
KANDER Rain Jacker
KANDER Rain Jacker
KANDER Rain Jacker
KANDER Rain Jacker
KANDER Rain Jacker
Код на производ:
(KAA213U500-02)
KANDER

KANDER Rain Jacker

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Kander Rain Jacket е лесен унисекс мантил за дождливи есенски денови. Кога треба да излезете надвор дури и на дождлив есенски ден, одлично е да го имате овој мантил. Совршено е лесен и ви обезбедува одлична заштита од дожд и ветер. Целосното затворање со патент го олеснува облекувањето и соблекувањето. Капуљачата, кој ви овозможува целосна покриеност, има врвка за да ја прилагодите на вашите потреби. Страничните џебови се тука за складирање на основните работи или за загревање на рацете. Спецификација: Унисекс мантил Патент капуљача Странични џебови Материјал: 100% полиестер со слој од 100% полиуретан Боја: темно сина.
Подетално

Kander Rain Jacket е лесен унисекс мантил за дождливи есенски денови. Кога треба да излезете надвор дури и на дождлив есенски ден, одлично е да го имате овој мантил. Совршено е лесен и ви обезбедува одлична заштита од дожд и ветер. Целосното затворање со патент го олеснува облекувањето и соблекувањето. Капуљачата, кој ви овозможува целосна покриеност, има врвка за да ја прилагодите на вашите потреби. Страничните џебови се тука за складирање на основните работи или за загревање на рацете.
Спецификација:

 • Унисекс мантил
 • Патент
 • капуљача
 • Странични џебови
 • Материјал: 100% полиестер со слој од 100% полиуретан
 • Боја: темно сина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Unisex
  Намена Outdoor
  Бренд KANDER
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна KAA213U500-05
  1.883 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.690 ДЕН
  Помош