Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Hooded Half Zip
CHAMPION Hooded Half Zip
CHAMPION Hooded Half Zip
CHAMPION Hooded Half Zip
CHAMPION Hooded Half Zip
CHAMPION Hooded Half Zip
CHAMPION Hooded Half Zip
CHAMPION Hooded Half Zip
Машки дуксер
Код на производ:
(217831-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Hooded Half Zip

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike HOODED HALF ZIP е машки lifestyle дуксер кој носи целодневна удобност во веќе испробан и проверен спортски стил. Има класичен крој и е многу удобен. Направен е од руно кое внесува пријатност и удобност во вашето секојдневие. Ребрестите манжетни и поработ го подобруваат вклопувањето и го спречуваат продирањето на студениот воздух. Отворот лесно се прилагодува со патент до половина. Без разлика дали сте спортист или едноставно сакате неприкосновен спортски стил, овој Nike HOODED HALF ZIP машки дуксер е вистинскиот избор за вас. Спецификација: Машки дуксер - lifestyle Стандарден крој Ребрести манжетни и пораб Патент до половина.
Подетално

Nike HOODED HALF ZIP е машки lifestyle дуксер кој носи целодневна удобност во веќе испробан и проверен спортски стил. Има класичен крој и е многу удобен. Направен е од руно кое внесува пријатност и удобност во вашето секојдневие. Ребрестите манжетни и поработ го подобруваат вклопувањето и го спречуваат продирањето на студениот воздух. Отворот лесно се прилагодува со патент до половина. Без разлика дали сте спортист или едноставно сакате неприкосновен спортски стил, овој Nike HOODED HALF ZIP машки дуксер е вистинскиот избор за вас.
Спецификација:

 • Машки дуксер - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Ребрести манжетни и пораб
 • Патент до половина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош