Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
Машка јакна
Код на производ:
(DX2037-652)
NIKE

NIKE Sportswear Repeat

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
10.190 ДЕН
Моментална цена
10.190 ДЕН
Моментална цена
10.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Repeat е машка lifestyle јакна која ќе ви овозможи удобност и топлина. Време е да се облечете во слоеви. Температурата надвор е само бројка која станува занемарлива кога го носите овој модел на јакна. Не мора да се грижите за студеното време бидејќи имате јакна со синтетичка завршница. Водоотпорната, лесна ткаенина ве одржува суви во текот на вашите активности на снег и дожд, за да можете да уживате во магијата на зимата. Nike Therma-FIT технологијата помага во управувањето со природната топлина на вашето тело за да ве загрее во студените временски услови. Прилагодливата капуљача обезбедува дополнителна покриеност и лесно се персонализира. Патентот со целосна должина лесно ја прилагодува отвореноста. Предните џебови со патент чуваат ќе ги чуваат сите ваши мали предмети. Swoosh логоата јасно ја истакнуваат вашата љубов кон овој бренд.Спецификација: Lifestyle машка јакна Класичен крој Водоотпорна Предни џебови со патент Патента со целосна должина Синтетичко полнење Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Repeat е машка lifestyle јакна која ќе ви овозможи удобност и топлина. Време е да се облечете во слоеви. Температурата надвор е само бројка која станува занемарлива кога го носите овој модел на јакна. Не мора да се грижите за студеното време бидејќи имате јакна со синтетичка завршница. Водоотпорната, лесна ткаенина ве одржува суви во текот на вашите активности на снег и дожд, за да можете да уживате во магијата на зимата. Nike Therma-FIT технологијата помага во управувањето со природната топлина на вашето тело за да ве загрее во студените временски услови. Прилагодливата капуљача обезбедува дополнителна покриеност и лесно се персонализира. Патентот со целосна должина лесно ја прилагодува отвореноста. Предните џебови со патент чуваат ќе ги чуваат сите ваши мали предмети. Swoosh логоата јасно ја истакнуваат вашата љубов кон овој бренд.
Спецификација:

 • Lifestyle машка јакна
 • Класичен крој
 • Водоотпорна
 • Предни џебови со патент
 • Патента со целосна должина
 • Синтетичко полнење
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош