Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
Детски хеланки
Код на производ:
(HK6637)
adidas

adidas Disney Daisy Duck

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DISNEY DAISY DUCK се спортски хеланки за девојчиња. Одличен избор се за динамични денови и нивниот широк спектар на активности. Живописните графики со различни бои и познатиот Дизни херој ќе внесат позитивна вибрација. Технологијата AEROREADY за брзо сушење носи удобност и пријатно чувство додека се играте или тренирате. Направени се од рециклирани материјали и најмалку 60% рециклирана содржина, што е само едно од низата решенија во потрагата за ставање крај на пластичниот отпад. Секој ден е забавен со DISNEY DAISY DUCK хеланки за девојчиња. Спецификација: Хеланки за девојчиња Тесен крој Висок еластичен појас AEROREADY технологија Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% еластин.
Подетално

adidas DISNEY DAISY DUCK се спортски хеланки за девојчиња. Одличен избор се за динамични денови и нивниот широк спектар на активности. Живописните графики со различни бои и познатиот Дизни херој ќе внесат позитивна вибрација. Технологијата AEROREADY за брзо сушење носи удобност и пријатно чувство додека се играте или тренирате. Направени се од рециклирани материјали и најмалку 60% рециклирана содржина, што е само едно од низата решенија во потрагата за ставање крај на пластичниот отпад. Секој ден е забавен со DISNEY DAISY DUCK хеланки за девојчиња.
Спецификација:

 • Хеланки за девојчиња
 • Тесен крој
 • Висок еластичен појас
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м -
  68 3-6м -
  74 6-9м -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош