Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
Машка маица
Код на производ:
(DM3092-063)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
2.151 ДЕН
Заштеда: 239 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Jordan X Paris Saint-Germain е машка lifestyle маица со кратки ракави, лежерна, спортска и удобна. Сето ова се карактеристики кои опишуваат модел кој е погоден за секоја пригода и ситуација. Без разлика дали ќе се одлучите за тренерки или фармерки, нема да погрешите. Соработката на два светски бренда – Jordan и PSG, може да резултира само со врвен квалитет и беспрекорен дизајн. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Графика на предната страна Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Jordan X Paris Saint-Germain е машка lifestyle маица со кратки ракави, лежерна, спортска и удобна. Сето ова се карактеристики кои опишуваат модел кој е погоден за секоја пригода и ситуација. Без разлика дали ќе се одлучите за тренерки или фармерки, нема да погрешите. Соработката на два светски бренда – Jordan и PSG, може да резултира само со врвен квалитет и беспрекорен дизајн.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Графика на предната страна
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош