Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женска маица
Код на производ:
(BV6169-602)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential е lifestyle маица за мажи инспирирана од спортот. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој создава удобност при контакт со кожата и кој ќе ви овозможи максимална слобода на движење. Овој модел се одликува со кратки ракави и ребресто зајакнување околу вратот, што го спречува влечењето на маицата и овозможува нејзина долготрајност. Класичното Nike лого јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Облечете ја оваа удобна и функционална маица и храбро и решително тргнете во новите авантури што ви ги носи новиот ден. Спецификација: Машка lifestyle маица Кратки ракави Nike лого Зајакната крагна Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Nike Sportswear Essential е lifestyle маица за мажи инспирирана од спортот. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој создава удобност при контакт со кожата и кој ќе ви овозможи максимална слобода на движење. Овој модел се одликува со кратки ракави и ребресто зајакнување околу вратот, што го спречува влечењето на маицата и овозможува нејзина долготрајност. Класичното Nike лого јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Облечете ја оваа удобна и функционална маица и храбро и решително тргнете во новите авантури што ви ги носи новиот ден.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Nike лого
 • Зајакната крагна
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош