Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
Детски тренерки
Код на производ:
(CHA223B400-21)
CHAMPION

CHAMPION Bts

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Цена со попуст
2.793 ДЕН
Заштеда: 1.197 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BTS се детски lifestyle тренерки за момчиња со препознатлив Champion изглед. Тие се одличен избор за носење на училиште, на игралиште или за време на сите други активности. Овие тренерки се изработени од врвни материјали и се многу удобна и лесни за носење. Препознатливото Champion лого на градите им дава на овие тренерки впечатлив спортски изглед. Манжетните на ракавите, појасот и ногавиците не дозволуваат непотребни поместувања и го спречуваат растегнувањето и деформирањето на тренерките при перење. Горниот и долниот дел може да се носат како комплет, но и посебно во комбинација со останатиот дел од гардеробата. Дозволете им на вашите деца да уживаат во целодневната удобност и докажаниот квалитет на спортската Champion облека.Спецификација: Еластични делови на ракавите, појасот и ногавиците Стандарден крој Горен дел: затворање со патент и капуљача Долен дел: еластичен појас и еластични делови на ногавиците.
Подетално

Champion BTS се детски lifestyle тренерки за момчиња со препознатлив Champion изглед. Тие се одличен избор за носење на училиште, на игралиште или за време на сите други активности. Овие тренерки се изработени од врвни материјали и се многу удобна и лесни за носење. Препознатливото Champion лого на градите им дава на овие тренерки впечатлив спортски изглед. Манжетните на ракавите, појасот и ногавиците не дозволуваат непотребни поместувања и го спречуваат растегнувањето и деформирањето на тренерките при перење. Горниот и долниот дел може да се носат како комплет, но и посебно во комбинација со останатиот дел од гардеробата. Дозволете им на вашите деца да уживаат во целодневната удобност и докажаниот квалитет на спортската Champion облека.
Спецификација:

 • Еластични делови на ракавите, појасот и ногавиците
 • Стандарден крој
 • Горен дел: затворање со патент и капуљача
 • Долен дел: еластичен појас и еластични делови на ногавиците

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка CHA213B401-3A
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.163 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.090 ДЕН
  Помош