Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Adventure Reversible Puffer
adidas Adventure Reversible Puffer
adidas Adventure Reversible Puffer
adidas Adventure Reversible Puffer
adidas Adventure Reversible Puffer
adidas Adventure Reversible Puffer
adidas Adventure Reversible Puffer
adidas Adventure Reversible Puffer
adidas Adventure Reversible Puffer
adidas Adventure Reversible Puffer
adidas Adventure Reversible Puffer
adidas Adventure Reversible Puffer
Машка јакна
Код на производ:
(H13573)
adidas

adidas Adventure Reversible Puffer

Претходна цена
8.588 ДЕН
Моментална цена
8.588 ДЕН
Моментална цена
8.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна GL8689
Машката lifestyle јакна на adidas M BOSC JKT е идеална за дождливи и ветровити денови. ...
4.150 ДЕН
Заштеда 20%
5.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FI4681
Класичниот колеџ дизајн дава привлечен и впечатлив изглед. Еластичните материјали, од к...
4.332 ДЕН
Заштеда 30%
6.188 ДЕН
Помош