Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
Женски хеланки
Код на производ:
(HK0543)
adidas

adidas Future Icons

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Future Icons се женски хеланки за спортски стил што одлично ќе ви одговараат и во поактивни денови, но и кога лежите во удобноста на вашиот дом. Кога работите многу, потребен ви е и многу одмор. Тие се совршен избор за сите прилики во кои посакувате удобност. Средно високиот струк и тесниот крој ќе ја истакната вашата фигура. Еластичниот појас ја носи удобноста на повисоко ниво. Тие се направени од рециклиран материјал со цел да се зачува нашата планета. Спецификација: Женски хеланки Тесен крој Еластичен појас Состав: 50% памук, 40% рециклиран полиестер, 10% еластин.
Подетално

adidas Future Icons се женски хеланки за спортски стил што одлично ќе ви одговараат и во поактивни денови, но и кога лежите во удобноста на вашиот дом. Кога работите многу, потребен ви е и многу одмор. Тие се совршен избор за сите прилики во кои посакувате удобност. Средно високиот струк и тесниот крој ќе ја истакната вашата фигура. Еластичниот појас ја носи удобноста на повисоко ниво. Тие се направени од рециклиран материјал со цел да се зачува нашата планета.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Тесен крој
 • Еластичен појас
 • Состав: 50% памук, 40% рециклиран полиестер, 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош