Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
Машка маица
Код на производ:
(HJ9772)
adidas

adidas Designed For Training

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Designed For Training е машка маица со кратки ракави наменета за тренинг. Кога сте решени да тренирате никогаш подобро, оваа маица ќе ве поддржи во таа одлука што е можно повеќе, но дури и кога не сте претерано расположени, таа е тука за да ве мотивира. Технологијата HEAT.RDY е тука за да се погрижи од почетокот до крајот на тренингот да останете суви и свежи, без да се чувствувате прегреано. Мрежестите детали на задната страна внесуваат дополнителна доза на воздух во оваа парче облека. Направена е од 100% рециклиран материјал. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Прозрачна adidas лого Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Designed For Training е машка маица со кратки ракави наменета за тренинг. Кога сте решени да тренирате никогаш подобро, оваа маица ќе ве поддржи во таа одлука што е можно повеќе, но дури и кога не сте претерано расположени, таа е тука за да ве мотивира. Технологијата HEAT.RDY е тука за да се погрижи од почетокот до крајот на тренингот да останете суви и свежи, без да се чувствувате прегреано. Мрежестите детали на задната страна внесуваат дополнителна доза на воздух во оваа парче облека. Направена е од 100% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Прозрачна
 • adidas лого
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош