Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Машки дуксер
Код на производ:
(DQ4663-412)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club машкиот дуксер за секој ден нека стане токму ваш затоа што ја заслужувате меката топлина на францускиот фротир. Дуксерот е направен од рециклирани материјали, а со купувањето на овој модел учествувате во заштита на животната средина. Направете добро за себе и за нашата планета и подарете си чувство на мекост и удобност. Истакнете го вашиот опуштен стил, чувствувајте се релаксирано во модел од нашата најпродавана колекција. Мек и топол, идеален е за пониски температури. Предниот џеб ви овозможува да ги складирате најважните работи или да ги загреете рацете. Ребрестите делови на ракавите и поработ се растегливи и се прилагодуваат на секое ваше движење и помагаат да го одржите вашето тело топло. Спецификација: Машки дуксер за секој ден Кенгур џеб Капуљача Состав: 77% памук, 23% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Club машкиот дуксер за секој ден нека стане токму ваш затоа што ја заслужувате меката топлина на францускиот фротир. Дуксерот е направен од рециклирани материјали, а со купувањето на овој модел учествувате во заштита на животната средина. Направете добро за себе и за нашата планета и подарете си чувство на мекост и удобност. Истакнете го вашиот опуштен стил, чувствувајте се релаксирано во модел од нашата најпродавана колекција. Мек и топол, идеален е за пониски температури. Предниот џеб ви овозможува да ги складирате најважните работи или да ги загреете рацете. Ребрестите делови на ракавите и поработ се растегливи и се прилагодуваат на секое ваше движење и помагаат да го одржите вашето тело топло.
Спецификација:

 • Машки дуксер за секој ден
 • Кенгур џеб
 • Капуљача
 • Состав: 77% памук, 23% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош