Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
Машки дуксер
Код на производ:
(HK4564)
adidas

adidas Future Icons

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Цена со попуст
3.270 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Future Icons е машки lifestyle дуксер кој освен одличен стил, носи и беспрекорна удобност. Тој е идеален избор за секоја активност и ќе го комплетира секој outfit кој ќе го изберете. Пријатниот материјал ќе го прегрне вашето тело без дополнително оптоварување. Направен е од рециклирани материјали со цел да се намали пластичниот отпад и да се зачува нашата планета. Спецификација: Машки дуксер Кружна крагна Стандарден крој Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Future Icons е машки lifestyle дуксер кој освен одличен стил, носи и беспрекорна удобност. Тој е идеален избор за секоја активност и ќе го комплетира секој outfit кој ќе го изберете. Пријатниот материјал ќе го прегрне вашето тело без дополнително оптоварување. Направен е од рециклирани материјали со цел да се намали пластичниот отпад и да се зачува нашата планета.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Кружна крагна
 • Стандарден крој
 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош