Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
Женски дуксер
Код на производ:
(ELA223F607-52)
ELLESSE

ELLESSE Italia

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Топол и удобен, Ellesse ITALIA женскиот дуксер е вашиот совршен избор за студените денови. Направен од мешавина на памук и полиестер, тој е совршено мек и ви овозможува оптимална топлина. Неговиот привлечен изглед со целосен Ellesse принт ќе ви овозможи да се истакнете каде ѝ да одите. Комбинирајте го со долни тренерки или хеланки и вашите омилени патики за совршен спортски изглед.Спецификација: Женски lifestyle дуксер Ellesse принт по целата површина Материјал: 85% памук / 15% полиестер.
Подетално

Топол и удобен, Ellesse ITALIA женскиот дуксер е вашиот совршен избор за студените денови. Направен од мешавина на памук и полиестер, тој е совршено мек и ви овозможува оптимална топлина. Неговиот привлечен изглед со целосен Ellesse принт ќе ви овозможи да се истакнете каде ѝ да одите. Комбинирајте го со долни тренерки или хеланки и вашите омилени патики за совршен спортски изглед.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Ellesse принт по целата површина
 • Материјал: 85% памук / 15% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • Vjollca Abazi
   Vjollca Abazi

   10.10.2022. 10:31

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA223F670-01
  2.863 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA223F608-10
  2.373 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер ELA223F608-52
  2.373 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.390 ДЕН
  Помош