Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Rib Cuff
CHAMPION Rib Cuff
CHAMPION Rib Cuff
CHAMPION Rib Cuff
CHAMPION Rib Cuff
CHAMPION Rib Cuff
CHAMPION Rib Cuff
CHAMPION Rib Cuff
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(115626-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Rib Cuff

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
2.590 ДЕН
Моментална цена
2.590 ДЕН
Моментална цена
2.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion RIB CUFF се женски долен дел тренерки кои се одличен избор за опуштени, неформални прилики по напорен ден. Можете да ги носите за време на разни спортски активности - од теретана до outdoor активности. Еластичниот појас обезбедува удобност и овозможува лесно персонализирање. Манжетните на ногавиците го подобруваат вклопувањето, го спречуваат несаканото поместување на тренерките и го спречуваат навлегувањето на студениот воздух. Можете да ги комбинирате со различни видови на облека и за различни пригоди. Спецификација: Женски долен дел тренерки Еластичен појас и еластични делови на ногавиците.
Подетално

Champion RIB CUFF се женски долен дел тренерки кои се одличен избор за опуштени, неформални прилики по напорен ден. Можете да ги носите за време на разни спортски активности - од теретана до outdoor активности. Еластичниот појас обезбедува удобност и овозможува лесно персонализирање. Манжетните на ногавиците го подобруваат вклопувањето, го спречуваат несаканото поместување на тренерките и го спречуваат навлегувањето на студениот воздух. Можете да ги комбинирате со различни видови на облека и за различни пригоди.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Еластичен појас и еластични делови на ногавиците

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош