Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женски дуксер
Код на производ:
(DX2317-691)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.951 ДЕН
Заштеда: 439 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential е женски lifestyle дуксер со капуљача кој обезбедува безвременска удобност и комфор. Мазна однадвор и пријатна одвнатре, меката ткаенина е нашиот најдобар материјал за дуксери наменети за пониски температури. Патентот со целосна должина го прави идеален за слоевито облекување, а исто така лесно се облекува поради патентот со целосна должина. Раглан ракавите овозможуваат целосна слобода на движење. Пространата капуљача лесно се прилагодува и обезбедува дополнителна топлина. Во предните џебови можете да ги сместите сите потребни ситници. Омилени фармерки, хеланки или тренерки, изборот е само ваш. Без разлика кој избор ќе го направите, овој дуксер ќе го надополни вашиот спортско-урбан стил. Со купување на овој женски дуксер, ќе поддржите поодржливо производство на органскиот памук.Спецификација: Женски lifestyle дуксер со капуљача Состав: 80% памук и 20% полиестер Nike лого Раглан ракави Патент Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear Essential е женски lifestyle дуксер со капуљача кој обезбедува безвременска удобност и комфор. Мазна однадвор и пријатна одвнатре, меката ткаенина е нашиот најдобар материјал за дуксери наменети за пониски температури. Патентот со целосна должина го прави идеален за слоевито облекување, а исто така лесно се облекува поради патентот со целосна должина. Раглан ракавите овозможуваат целосна слобода на движење. Пространата капуљача лесно се прилагодува и обезбедува дополнителна топлина. Во предните џебови можете да ги сместите сите потребни ситници. Омилени фармерки, хеланки или тренерки, изборот е само ваш. Без разлика кој избор ќе го направите, овој дуксер ќе го надополни вашиот спортско-урбан стил. Со купување на овој женски дуксер, ќе поддржите поодржливо производство на органскиот памук.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер со капуљача
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Nike лого
 • Раглан ракави
 • Патент
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош