Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas All Szn
adidas All Szn
adidas All Szn
adidas All Szn
adidas All Szn
adidas All Szn
adidas All Szn
adidas All Szn
adidas All Szn
adidas All Szn
Женски дуксер
Код на производ:
(HN4226)
adidas

adidas All Szn

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.788 ДЕН
Моментална цена
4.788 ДЕН
Моментална цена
4.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ALL SZN е женски lifestyle дуксер за целодневна удобност. Кога велиме дека овој дуксер ќе ве покрие со удобност, навистина го мислиме тоа. Со лежерен и подолг крој од стандардните дуксери, тој е одличен избор како дополнителен слој облека за време на постудените денови. Многу е прилагодлив, а во овој поглед можете да го носите со разни комбинации на облека, без разлика дали сте се одлучиле за спортски или некој друг стил. Спецификација: Женски дуксер Странични џебови Капуљача со врвка Стандарден крој Состав: 80% памук, 20% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas ALL SZN е женски lifestyle дуксер за целодневна удобност. Кога велиме дека овој дуксер ќе ве покрие со удобност, навистина го мислиме тоа. Со лежерен и подолг крој од стандардните дуксери, тој е одличен избор како дополнителен слој облека за време на постудените денови. Многу е прилагодлив, а во овој поглед можете да го носите со разни комбинации на облека, без разлика дали сте се одлучиле за спортски или некој друг стил.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Странични џебови
 • Капуљача со врвка
 • Стандарден крој
 • Состав: 80% памук, 20% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош