Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run icons
adidas Run icons
adidas Run icons
adidas Run icons
adidas Run icons
adidas Run icons
adidas Run icons
adidas Run icons
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(HK9141)
adidas

adidas Run icons

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Run Icons е женска маица со долги ракави која ја истакнува вашата посветеност на спортот. Направена е од рециклиран материјал, бидејќи adidas се грижи за зачувување на животната средина. Функционалниот дизајн со многу детали ќе ве воодушеви. Со задоволство ќе ја носите оваа маица за време на тренинг, но и во разни други прилики. Технологијата Aeroready ја отстранува потта од вашата кожа, ја суши брзо и ви помага да останете фокусирани на теренот кога температурата е висока. Облечете ја adidas Run Icons женската маица со долги ракави и уживајте во чувството на слобода. Спецификација: Женска маица Долги ракави adidas лого Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Run Icons е женска маица со долги ракави која ја истакнува вашата посветеност на спортот. Направена е од рециклиран материјал, бидејќи adidas се грижи за зачувување на животната средина. Функционалниот дизајн со многу детали ќе ве воодушеви. Со задоволство ќе ја носите оваа маица за време на тренинг, но и во разни други прилики. Технологијата Aeroready ја отстранува потта од вашата кожа, ја суши брзо и ви помага да останете фокусирани на теренот кога температурата е висока. Облечете ја adidas Run Icons женската маица со долги ракави и уживајте во чувството на слобода.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Долги ракави
 • adidas лого
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas Terrex PRIMEBLUE LONG-SLEEVE е женска маица со долги ракави за trail, трчање или...
  2.091 ДЕН
  Заштеда 25%
  2.788 ДЕН
  Помош