Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Yoga All Over Print
adidas Yoga All Over Print
adidas Yoga All Over Print
adidas Yoga All Over Print
adidas Yoga All Over Print
adidas Yoga All Over Print
adidas Yoga All Over Print
adidas Yoga All Over Print
adidas Yoga All Over Print
adidas Yoga All Over Print
Спортски градник
Код на производ:
(HB9939)
adidas

adidas Yoga All Over Print

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Во склоп на EcoVision проектот, за Вас издвојуваме eco-friendly модели кои допринесуваат за заштита и зачувување на животната средина.

Претходна цена
3.288 ДЕН
Моментална цена
3.288 ДЕН
Моментална цена
3.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • XSDE XSDE
 • SAC S
 • SDE SDE
 • MAC S
 • MDE MDE
 • LAC LAC
 • LDE LDE
 • XLAC XLAC
 • XLDE XLDE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas YOGA ALL OVER PRINT е женски спортски градник за јога или пилатес. Создаден е да продолжите понатаму со самодоверба. Направен е од мешавина на материјали со содржина на еластин и удобно се прилепува на кожата. Во производството на овој производ користен е рециклиран полиестер, бидејќи нашата амбиција е да го намалиме пластичниот отпад. По потреба можете да ги отстраните перничињата. Движете се слободно и внесете нова енергија во вашиот тренинг. Спецификација: Состав: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин Primegreen Отстранливи перничиња Машинско перење.
Подетално

adidas YOGA ALL OVER PRINT е женски спортски градник за јога или пилатес. Создаден е да продолжите понатаму со самодоверба. Направен е од мешавина на материјали со содржина на еластин и удобно се прилепува на кожата. Во производството на овој производ користен е рециклиран полиестер, бидејќи нашата амбиција е да го намалиме пластичниот отпад. По потреба можете да ги отстраните перничињата. Движете се слободно и внесете нова енергија во вашиот тренинг.
Спецификација:

 • Состав: 88% рециклиран полиестер, 12% еластин
 • Primegreen
 • Отстранливи перничиња
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XSAC XS
  XSDE
  SAC S
  SDE
  MAC S
  MDE
  LAC
  LDE
  XLAC
  XLDE
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош