Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Argo
ICEPEAK Argo
ICEPEAK Argo
ICEPEAK Argo
ICEPEAK Argo
ICEPEAK Argo
ICEPEAK Argo
ICEPEAK Argo
Машки панталони
Код на производ:
(57060542IO-990)
ICEPEAK

ICEPEAK Argo

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 L
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Icepeak EP ARGO се машки скијачки панталони. Функционалноста и удобноста се императиви на Icepeak дизајнот. Овие скијачки панталони за мажи припаѓаат на производите EXTREME, кои се одлични за многу студено време и екстремни услови. Тие се водоотпорни и топли. Изработени се од растеглива полиестерска ткаенина со водоотпорна мембрана од 10000 mm / 8000 mvp. Лесната прозрачна постава е направена од полиестер и дава исклучителна топлина. Icepeak посветува посебно внимание на деталите. Високо прилагодливиот струк, џебовите со патент, засилувањата во долниот дел на ногавиците, зглобната конструкција на колената - сето тоа се детали кои ги прават овие скијачки панталони функционални и незаменливи.Спецификација Машки скијачки панталони Состав: 94% полиестер, 6% еластин Водоотпорна мембрана 10000 mm / 8000 mvp Синтетичко полнење - 100% полиестер Боја: црна.
Подетално

Icepeak EP ARGO се машки скијачки панталони. Функционалноста и удобноста се императиви на Icepeak дизајнот. Овие скијачки панталони за мажи припаѓаат на производите EXTREME, кои се одлични за многу студено време и екстремни услови. Тие се водоотпорни и топли. Изработени се од растеглива полиестерска ткаенина со водоотпорна мембрана од 10000 mm / 8000 mvp. Лесната прозрачна постава е направена од полиестер и дава исклучителна топлина. Icepeak посветува посебно внимание на деталите. Високо прилагодливиот струк, џебовите со патент, засилувањата во долниот дел на ногавиците, зглобната конструкција на колената - сето тоа се детали кои ги прават овие скијачки панталони функционални и незаменливи.
Спецификација

 • Машки скијачки панталони
 • Состав: 94% полиестер, 6% еластин
 • Водоотпорна мембрана 10000 mm / 8000 mvp
 • Синтетичко полнење - 100% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52 L
  54
  56
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош