Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Patch
NIKE Patch
NIKE Patch
NIKE Patch
Детски дуксер
Код на производ:
(86K001-782)
NIKE

NIKE Patch

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.341 ДЕН
Заштеда: 149 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE PATCH е детска lifestyle маица за момчиња дизајнирана за удобност и задоволство. Супер меката и удобна памучна маица едноставно ги поканува вашите малечки да се играат и да бидат активни. Овој модел се одликува со класичен крој, долги ракави со зајакната крљагна која го спречува влечењето на маицата и овозможува долготрајност. Познатиот NIKE слоган - „Just Do It“ на предната страна јасно ја пренесува љубовта кон овој бренд од вас на вашите малечки. Спортскиот, регуларен крој обезбедува удобност и слобода на движење. Лесно се одржува со перење во машина.Спецификација: Детска маичка за момчиња Долги ракави Зајакната крагна Состав: 100% памук Класичен крој „Just do it“ натпис.
Подетално

NIKE PATCH е детска lifestyle маица за момчиња дизајнирана за удобност и задоволство. Супер меката и удобна памучна маица едноставно ги поканува вашите малечки да се играат и да бидат активни. Овој модел се одликува со класичен крој, долги ракави со зајакната крљагна која го спречува влечењето на маицата и овозможува долготрајност. Познатиот NIKE слоган - „Just Do It“ на предната страна јасно ја пренесува љубовта кон овој бренд од вас на вашите малечки. Спортскиот, регуларен крој обезбедува удобност и слобода на движење. Лесно се одржува со перење во машина.
Спецификација:

 • Детска маичка за момчиња
 • Долги ракави
 • Зајакната крагна
 • Состав: 100% памук
 • Класичен крој
 • „Just do it“ натпис

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 3-4г.
  4-
  5 4-5г.
  5-
  6 5-6г.
  7 6-7г.
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош