Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
Детски дуксер
Код на производ:
(86I198-GEH)
NIKE

NIKE Club

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Club е детски дуксер кој е дизајниран да ве стопли без да ја попречува вашата игра. Многу е удобен и лесен. Класичниот дизајн носи класична удобност. Изработен е од мешавина на врвен памук и полиестер, кои даваат чувство на мекост и удобност. Ребрестите манжетни и капуљачата обезбедуваат добра покриеност без непотребни поместувања. Познатото Nike Futura лого на градите го прави впечатлив и привлечен. Овој дуксер е одличен избор за сите деца кои сакаат опуштен, спортски стил на облекување. Практичен е за целодневна употреба.Спецификација: Преден џеб Ребрести манжетни и зајакната крагна Состав: 60% памук, 40% полиестер Дозволено е да се пере во машина за перење.
Подетално

Nike Club е детски дуксер кој е дизајниран да ве стопли без да ја попречува вашата игра. Многу е удобен и лесен. Класичниот дизајн носи класична удобност. Изработен е од мешавина на врвен памук и полиестер, кои даваат чувство на мекост и удобност. Ребрестите манжетни и капуљачата обезбедуваат добра покриеност без непотребни поместувања. Познатото Nike Futura лого на градите го прави впечатлив и привлечен. Овој дуксер е одличен избор за сите деца кои сакаат опуштен, спортски стил на облекување. Практичен е за целодневна употреба.
Спецификација:

 • Преден џеб
 • Ребрести манжетни и зајакната крагна
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Дозволено е да се пере во машина за перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 3-4г.
  4-
  5 4-5г.
  5-
  6 5-6г.
  7 6-7г.
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош