Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DQ8361-010)
NIKE

NIKE Pro Dri-FIT

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Pro Dri-Fit машката маица со кратки ракави за тренинг, бидејќи секој ден е предизвик, а вие сакате да ги поместите сопствените граници. Еластичната ткаенина која ја впива потта ви помага да го издржите и најголемиот физички напор. Тесниот крој ја нагласува вашата фигура, без страв дека ќе ви пречи во истегнувањето или додека правите вежби за гради, грб или стомачни. Camo принтот е инспириран од воената опрема што ја носат британските вооружени сили и го истакнува вашиот борбен дух. Технологијата Dri-Fit ја отстранува потта од кожата и ви овозможува да останете суви за време на сите активности. Мрежестиот материјал на горниот дел од грбот и под пазувите обезбедува прозрачност и пријатно чувство. Спецификација: Машка маица за тренинг Кратки ракави Мрежести панели Машинско перење Состав: 92% полиестер, 8% спандекс.
Подетално

Nike Pro Dri-Fit машката маица со кратки ракави за тренинг, бидејќи секој ден е предизвик, а вие сакате да ги поместите сопствените граници. Еластичната ткаенина која ја впива потта ви помага да го издржите и најголемиот физички напор. Тесниот крој ја нагласува вашата фигура, без страв дека ќе ви пречи во истегнувањето или додека правите вежби за гради, грб или стомачни. Camo принтот е инспириран од воената опрема што ја носат британските вооружени сили и го истакнува вашиот борбен дух. Технологијата Dri-Fit ја отстранува потта од кожата и ви овозможува да останете суви за време на сите активности. Мрежестиот материјал на горниот дел од грбот и под пазувите обезбедува прозрачност и пријатно чувство.
Спецификација:

 • Машка маица за тренинг
 • Кратки ракави
 • Мрежести панели
 • Машинско перење
 • Состав: 92% полиестер, 8% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош