Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки дуксер
Код на производ:
(DD9694-410)
NIKE

NIKE Sportswear

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.681 ДЕН
Заштеда: 409 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear машкиот дуксер со капуљача комбинира класичен стил со меко руно. Еластичните делови на ракавите и поработ ви обезбедуваат топлина и удобност при целодневно носење. Прилагодливата капуљача нуди персонализирано покривање. Swoosh логото го истакнува класичниот Nike изглед. Совршен избор за секој ден. Спецификација: Standard fit Преден џеб Еластични делови на ракавите и поработ Прилагодлива капуљача Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear машкиот дуксер со капуљача комбинира класичен стил со меко руно. Еластичните делови на ракавите и поработ ви обезбедуваат топлина и удобност при целодневно носење. Прилагодливата капуљача нуди персонализирано покривање. Swoosh логото го истакнува класичниот Nike изглед. Совршен избор за секој ден.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Преден џеб
 • Еластични делови на ракавите и поработ
 • Прилагодлива капуљача
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош