Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Машка маица
Код на производ:
(DR7815-010)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.521 ДЕН
Заштеда: 169 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club машката маица со кратки ракави ви ја обезбедува добро познатата удобност што ја посакувате. Печатените графики на градите се меки и мазни на допир и ви овозможуваат да ја покажете вашата љубов кон брендот. Удобната, класична крој и мека, лесна ткаенина од која е направена оваа Nike Sportswear Club машка маица ќе ви обезбеди целодневна удобност. Спецификација: Машка lifestyle маица Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство Мека и мазна графика на градите Ребреста крагна Машинско перење Материјал: 50% памук/50% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Club машката маица со кратки ракави ви ја обезбедува добро познатата удобност што ја посакувате. Печатените графики на градите се меки и мазни на допир и ви овозможуваат да ја покажете вашата љубов кон брендот. Удобната, класична крој и мека, лесна ткаенина од која е направена оваа Nike Sportswear Club машка маица ќе ви обезбеди целодневна удобност.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство
 • Мека и мазна графика на градите
 • Ребреста крагна
 • Машинско перење
 • Материјал: 50% памук/50% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош